free share buttons Ünlüler İçin Sosyal Medya Danışmanlığı | Dijital Medya Ajansı

Ünlüler İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

Ünlüler İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

Ünlüler için sosyal medya danışmanlığı olmazsa olmazdır. Profesyonel olarak mesleklerini sürdürürken bir yandan da hayranlarını / takipçilerini bilgilendirmeleri gerekmektedir. Her işin bir profesyoneli olduğu gibi, sosyal medya danışmanlığının en profesyoneli Merkez Ajans çalışanlarıdır.

2 yılı aşkın süredir profesyonelce ünlülere sosyal medya danışmanlığı yapan Merkez Ajans, ünlülerin dijital dünyadaki gözü kulağı olmuştur. Monitoring denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan Merkez Ajans, ünlülerin hakkında konuşulanları günlük/haftalık/aylık olarak raporlayarak kendisine güvenen ünlüleri devamlı bilgilendirir.

Merkez Ajans, temsil ettiği ünlünün sosyal medya’da nasıl bir profil çizeceğine, profesyonel stratejistler oluşan strateji grubu karar vermektedir. Uzman sosyal medya stratejistleri tarafından hazırlanan yol haritasına göre sosyal medya danışmanı, danışanını bilgilendirir ve teyit alır.

Normal şartlarda Merkez Ajans, danışmanlık hizmeti vermektedir. Çünkü; ünlülerin bizzat kendileri sosyal medya platformlarını kullanmaları gerekmektedir. Takipçiler ile sosyal medya hesap yöneticisi arasındaki yapay bağ ne kadar profesyonel olursa olsun etik olmaz. O sebeple ünlüler takipçileri ile etkileşime geçmelidir. Fakat, spesifik durumlarda ünlülerin hesap yönetimi hizmetini Merkez Ajans en profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

No Comments Yet.

Leave a reply

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×