free share buttons Türkiye'nin En Büyük Seeding Ağı | Dijital Medya Ajansı

Türkiye’nin En Büyük Seeding Ağı

Türkiye’nin En Büyük Seeding Ağı

Kampanyalarınızı hedef kitleniz ile buluşturan Merkez Ajans, Sosyal Seeding konusunda Türkiye’nin en önde gelen ajansıdır. 

Seeding Merkezi Merkez Ajans, Facebook’ta 25.000.000 , Twitter’da 12.000.000 kişi potansiyeli ile Türkiye’nin en büyük seeding ağına sahiptir.  Türkiye pazara yeni atılacak olan yabancı kökenli firmaların ilk tercihi olan Merkez Ajans bünyesindeki profesyonel seeding ekibi, Türkiye pazarına yabancı olan firmaları kendi hayran kitlerine tanıtır ve logolarını ezberletir.

Türkiye’nin en büyük seeding ağına sahip olan Merkez Ajans, yaptığı viral çalışmalarla markaların ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Facebook Seeding ve Twitter Seeding ‘in dışında Blog Seeding hizmeti de veren Merkez Ajans, farklı sektörlerden oluşan günlük 1.000.000 tekil hitli network ağı sayesinde müşterisine en uygun çözümü sunmaktadır. 

Sosyal Seeding‘in yanı sıra geleneksel seeding yöntemlerini de uygulayan Merkez Ajans; ayrıştırılmış demografik tabanlı dataları ile müşterilerinin hedef kitlesine nokta atışı yapmaktadır.

No Comments Yet.

Leave a reply

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×