free share buttons Facebook’tan Ünlülere Yeni Uygulama: Mentions | Dijital Medya Ajansı

Facebook’tan Ünlülere Yeni Uygulama: Mentions

Facebook’tan Ünlülere Yeni Uygulama: Mentions

Facebook’ta proje yöneticisi olarak çalışan Allison Swope, Facebook’un ünlüler için olan yeni uygulaması olan Facebook Mentions ‘u tanıttı.

7′den 70′e bütün herkesi bünyesinde barındıran Facebook, bu yeni uygulaması ile birlikte hedef kitlesini bayağı daralttı. Uygulamanın hedef kitlesi sadece ünlüler! Sporcular, sanatçılar, yazarlar, şairler, devlet adamları ve tüm ünlü insanlar için olan Facebook Mentions, onaylı hesap sahiplerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Facebook Mentions şuan sadece İOS’ta (İphone İşletim Sistemi) bulunuyor. Android işletim sistemi için geliştirilmeyen uygulama, Facebook ve Apple ‘nin “Google’a göz dağı verildi!” tarzında nitelendirilebilir. Uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi bu uygulama ile ünlüler haklarında konuşulanları kolayca görebilecek ve listeleyebilecekler.

Facebook’un yeni uygulaması Mentions‘ın bir diğer dikkat çekici özelliği ise ünlüler hayranları / takipçileri ile soru-cevap şeklinde etkileşime geçebilecekler. Bu şekilde sanatçı ve hayran arasındaki iletişim problemi en aza iniyor. Uygulama şuan sadece Amerika’daki ünlüler için geçerli ve beta yayınında. Ayrıca Facebook Mentions uygulamasını indirmek için AppStore kullanıcı lokasyonunuz Amerika olmak zorunda. Diğer ülkelerden kullanıcı hesabı açan apple sahipleri bu uygulamaya şuan erişemiyor. ama yeni bir itunes hesabı açarak ve lokasyonu Amerika olarak ayarlarsanız anca o zaman uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Facebook Mentions Görselleri:

facebook mentions, facebook mentions new, facebook mentions nedir,

facebook mentions, facebook mentions new, facebook bahsedilen, facebook nülü,

facebook mentions, facebok popülerleri, feysbuk popüler, facebook new app,

facebook mentions, facebook mentions star, mentions, facebook bahsedilme,

facebook mentions, facebook mention, facebook ünlüler, facebook yeni uygulama, iphone png, iphone black, iphone görseli,

No Comments Yet.

Leave a reply

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×